Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)

6 listopada 2019, godz. 19:00

Andrzej Kasprzak
(ur. 1963, Gliwice)

"Who cries - not leaving", 2002/2005 r.

akwaforta, akwatinta, suchoryt/papier, 49,5 x 36 cm (arkusz)

sygnowany i datowany p.d.: 'KASPRZAK 2002'

Cena wylicytowana: 700
Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, na zamiejscowym Wydziale Grafiki w Katowicach. Dyplom z Medalem Rektora uzyskał w 1988 roku. Stypendysta Śląsko-Dąbrowskiego Komitetu Kultury Niezależnej za debiut artystyczny w 1988 roku, Ministerstwa Kultury i Sztuki w 1989 i 1999 roku, The Pollock-Krasner Foundation (Nowy Jork) w 1994 i Międzynarodowego Centrum Grafiki "Frans Masereel Center" Kasterlee w latach 1994,1995,1996,1997 (Belgia). Brał udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych na całym świecie.

ID: 78425