Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)

6 listopada 2019, godz. 19:00

Janusz Kapusta
(ur. 1951 r., Zalesie)

Bez tytułu, 2015 r.

druk/papier, 33,5 x 48 cm (arkusz)

sygnowany i datowany p.d.: 'JANUSZ KAPUSTA 2015'

Cena wylicytowana: 600

ID: 77800