Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)

6 listopada 2019, godz. 19:00

Bolesław Gasiński
(ur. 1935)

Kompozycja, 1980 r.

technika mieszana/papier, 42 x 30 cm (w świetle oprawy)

sygnowany i datowany l.d.: '5.1.1980 | B. GASIŃSKI'

Cena wylicytowana: 1 400
Studia na ASP w Warszawie w latach 1961-1966 na Wydziale Malarstwa i Grafiki gdzie zetknął się z profesorami A.Tomorowiczem, S.Szczepańskim i E.Ejbischem. Otrzymał dyplom z wyróżnieniem. Malarstwo skojarzeniowe, wyobraźnia poparta naturą. Liczne wystawy indywidualne w kraju i za granicą. Prace w zbiorach publicznych w kraju i w zbiorach prywatnych w Polsce i za granicą.

ID: 78106