Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

30 października 2019, godz. 19:00
54

Bolesław Dybczyński
(ur. 1887)

Pole, 1937 r.

drzeworyt/papier, 15,5 x 23,5 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'B. Dybczyński 1937 '

Cena wylicytowana: 400
Estymacja: 600 - 1 000
Grafik i malarz. Jako grafik interesował się głównie drzeworytem barwnym i czarno-białym.

ID: 72606