Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

30 października 2019, godz. 19:00
51

Stefan Kacprowski
(1887 - 1948)

"Port rybacki na Helu", 1934 r.

akwatinta/papier, 8 x 20 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Stefan Kacprowowski 1934', opisany l.d.: 'port rybacki na Helu - akwatint.'

Cena wylicytowana: 1 100
Estymacja: 800 - 1 200

ID: 72600