Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

30 października 2019, godz. 19:00

Władysław (Vladas Drema)
(1910 Ryga - 1995)

Kościół św. Anny w Wilnie, 1937 r.

drzeworyt/papier, 26 x 17,5 cm

sygnowany na klocku monogramem wiązanym l.d.: 'VD' oraz sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Vl. Drema 1937.'

Cena wylicytowana: 1 000
Estymacja: 800 - 1 200

ID: 72334