Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

30 października 2019, godz. 19:00

Michał Gawlak
(1906 - 1971)

"Krak", 1936 r.

drzeworyt/papier, 22 x 17 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany i datowany piórem p.d.: 'm. gawlak 1936', opisany l.d.: 'Krak drzeworyt oryg.'

Cena wylicytowana: 900
Estymacja: 1 200 - 1 800

ID: 72607