Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

30 października 2019, godz. 19:00

Aniela Pawlikowska / Lela
(1901 - 1980)

Matka Boska Karmiąca

linoryt/papier, 61 x 47 cm (arkusz)

sygnowany ołówkiem p.d.: 'Lela Pawlikowska', opisany l.d.: 'Matka Boska Karmiąca'

Cena wylicytowana: 1 400
Estymacja: 1 600 - 3 000
Stan zachowania
przedarcie arkusza l.g. ok 17 cm, wydarty papier p.d., zacieki na dole arkusza i w kompozycji (autorskie - farba)

ID: 74543