Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)

30 października 2019, godz. 19:00

Aniela Pawlikowska / Lela
(1901 - 1980)

"Królowa Korony Polskiej"

linoryt/papier, 61 x 47 cm (arkusz)

sygnowany ołówkiem p.d. 'Lela Pawlikowska, opisany l.d. 'Królowa Korony Polskiej'

na odwrociu pieczątka ze zgodą na wywóz za granicę

Cena wylicytowana: 1 500
Estymacja: 1 600 - 3 000
Stan zachowania
plamy i zacieki w dolnej części arkusza

ID: 74542