Fotografia Kolekcjonerska: Sławy, Gwiazdy, Osobowości (wyniki)

17 października 2019, godz. 20:00
221

Patrick Siccoli
(ur. 1955)

Isabelle Adjani, 1976/2014 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 29 x 19 cm (zadruk)

sygnowany, datowany i opisany ołówkiem na odwrociu: 'Siccoli | Isabelle Adjani Paris 1976' na odwrociu pieczęć: 'GALERIE GRACE RADZIWILL' na odwrociu nalepka wystawowa: 'CENTRE POMPIDOU-METZ | TIRAGE D EXPOSITION PAPARAZZI 26 FEVRIER 2014 / 9 JUIN 2014'

Cena wylicytowana: 2 400
Estymacja: 3 000 - 5 000
Patrick Sicoli w marcu 1977 zadebiutował w agencji Angeli. Jego pierwsze zdjęcie, portret Charlotte Rampling pojawiło się w czerwcu 1977 roku na łamach Paris Match. Pierwszą rozkładówkę – również w Paris Match opublikował w 1981 r. Było to zdjęcie Valerie Giscard d'Estaing na Rolland Garros. Od 1981 r. rozpoczął współpracę z agencją Gamma gdzie pozostał przez kolejnych 17 lat. W 1998 r. powrócił na łono agencji Angeli rozpoczynając pracę korespondenta w Nowym Jorku.

ID: 77490