Rock&Roll

15 października 2019, godz. 19:00

Andrzej Świetlik
(ur. 1951, Złotów)

Citizen G.C., 1988/2017 r.

fotografia czarno-biała/papier barytowy, 71 x 107 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'CITIZEN G.C. | 1988/2017 | 1/7 | Andrzej Świetlik'

Estymacja: 3 000 - 4 000
Fotograf samouk. Jest wykładowcą gdańskiej ASP. Współtwórca i założyciel legendarnej, awangardowej grupy artystycznej Łódź Kaliska (obok: Adama Rzepeckiego, Marka Janiaka, Andrzeja Wielogórskiego). Autor ponad 25 tysięcy zdjęć. Jeden z najwybitniejszych polskich artystów fotografów.

ID: 74777