19 września 2019, godz. 19:00
55

Wojciech Pietrasz
(ur. 1973, Rzeszów)

Bez tytułu, 2012 r.

akryl/płótno, 130 x 90 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany i datowany p.d.: ‘PIETRASZ | 2012’

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘WOJCIECH PIETRASZ "BEZ TYTUŁU" | AKRYL NA PŁÓTNIE 2012 | 130 x 90 cm’

Cena wylicytowana: 2 200
Estymacja: 1 600 - 3 500
Jest absolwentem Wydziału Malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Uzyskał dyplom z wyróżnieniem w 1998. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, fotografią. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych, m.in.: „XXX w DNA. Polska Sztuka Erotyczna. Teraz!”, Zbiornik Kultury, Kraków 2011; 9. Triennale Małych Form Malarskich, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń 2013; 13. Ogólnopolski Przegląd Sztuki Współczesnej FORMA, Rawicz 2013. W 2012 w krakowskiej Galerii Łącznik odbyła się indywidualna wystawa jego malarstwa pod tytułem „Czasami chciałbym Cię udusić”.

ID: 67410