19 września 2019, godz. 19:00

Natalia Hirsz
(ur. 1991, Wejherowo)

Bez tytułu, 2014 r.

technika własna/płótno, 60 x 50 x 7 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'Natalia Hirsz | 2014'

Cena wylicytowana: 1 800
Estymacja: 2 000 - 3 000
Artystka wywodząca się ze środowiska gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Twórczyni strukturalna, korzystająca z wielu mediów, przede wszystkim tkanin, nici, ciągle jednak skupiająca się na istocie samego obrazu, którego filozofią jest właśnie malarstwo. Pyta o relacje podmiotu z przestrzenią szeroko rozumianą (poprzez społeczeństwo, kulturę, systemy wartości). Poszukuje pierwiastka odciążającego w obliczu poczucia ciasnoty i przytłoczenia.

ID: 72864