19 września 2019, godz. 19:00

Bartosz Kokosiński
(ur. 1984, Siewierz)

Bez tytułu, 2014 r.

olej/płótno, 48 x 32,7 x 8,5 cm (w świetle oprawy)

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bartosz Kokosiński, 2014, 48x32,7x8,5 cm'

Cena wylicytowana: 3 200
Estymacja: 3 000 - 4 000
W 2004 roku ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Dąbrowie Górniczej. Studiował na Wydziale Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 2009 uzyskał dyplom w pracowni Andrzeja Bednarczyka i Witolda Stelmachniewicza. Uczęszczał na zajęcia Grzegorza Sztwiertni oraz Konrada Kuzyszyna. Głównie zajmuje się obrazem i obrazowaniem. Wykorzystując malarstwo i kolekcje przedmiotów tworzy obrazy pożerające rzeczywistość.

ID: 67357