1 października 2019, godz. 19:00

Edward Dwurnik
(1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

"U Hopfera", 1968 r.

litografia/papier, 50 x 70 cm (arkusz)

sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'E. Dwurnik 68' oraz opisany ołówkiem l.d.: 'litografia 1/6. - "U Hopfera"'

Cena wylicytowana: 1 900
Estymacja: 2 200 - 3 000
„Interesują mnie przeciętni Polacy, uważam, że znam ich sprawy, ubiór, zwyczaje, przekonania, żargon – kocham ich i mam radość wystawić im pomnik swoim malarstwem”.
– EDWARD DWURNIK

ID: 71151