1 października 2019, godz. 19:00

Jan Tarasin
(1926 Kalisz - 2009 Warszawa)

"Krzywe koła", 1977 r.

serigrafia barwna/papier, 39,5 x 30 cm

sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'J. Tarasin 77' oraz opisany ołówkiem l.d.: 'Krzywe koła'

Cena wylicytowana: 800
Estymacja: 900 - 1 400

ID: 77870