1 października 2019, godz. 19:00

Jerzy Nowosielski
(1923 Kraków - 2011 Kraków)

Abstrakcja, 1997 r.

serigrafia barwna/papier, 92 x 70 cm

sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Jerzy Nowosielski 1997 r'

Cena wylicytowana: 9 500
Estymacja: 10 000 - 12 000

ID: 77551