1 października 2019, godz. 19:00

Jerzy Nowosielski
(1923 Kraków - 2011 Kraków)

"Plaża", 1996 r.

serigrafia barwna/papier, 73 x 65,5 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'Plaża II/12 Jerzy Nowosielski 1996'

Cena wylicytowana: 13 000
Estymacja: 8 000 - 12 000
- por.: Jerzy Nowosielski, katalog wystawy, Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich, Kraków 2003, poz. 709, str. 405 (il.)

ID: 36176