Grafika Artystyczna. Sztuka Współczesna – pierwsze obiekty

1 października 2019, godz. 19:00

Edward Dwurnik
(1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

"Trzy nowe pomniki", 1976 r.

litografia/papier, 64 x 49 cm (arkusz)

sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'E. Dwurnik 76' oraz opisany ołówkiem l.d.: 'trzy nowe pomniki (Robotnicy) 2/4 60 x 42'

pieczęć autorska p.d.: 'LITOGRAFIA | 2/4 | 1976 | E. DWURNIK'

ID: 71155