164 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)

17 grudnia 2009, godz. 19:00
56

Zygmunt Ajdukiewicz
(1861 Witkowice pod Tarnobrzegiem - 1917 Wiedeń)

PIERWSZY KAPELUSZ

akwarela, tusz, ołówek/papier, 23 x 12 cm (w świetle passe - partout)

sygnowany p. d. :'Zygmunt Ajdukieicz'

Cena wylicytowana: 3 600