17 i 18 czerwca zmiana godzin otwarcia galerii. ×

Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli

16 czerwca 2019, godz. 19:00

Kaja Redkie
(ur. 1990)

200611092018, 2018 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '20.06-11.09.2018 Kaja Redkie 200611092018'

Cena wywoławcza: 500
Absolwentka grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuje się malarstwem i sztukami wizualnymi. W swojej pracy łączy zainteresowanie kolorem, kształtem, procesem widzenia i oglądania, wrażenia powstającego w kontakcie z obrazem. Mieszka i pracuje w Warszawie.

ID: 71002