Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)

16 czerwca 2019, godz. 19:00

Joanna Przybyła
(ur. 1959, Racibórz)

"Flageolett B-1", 2014-15 r.

wydruk archiwalny/papier, 47,5 x 31,7 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. Przybyła | Flageolett B-1, | 2014-2015 | archival pigment print'

ed. 2/5 + AP

Cena wylicytowana: 500
Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, gdzie otrzymała dyplom w 1984 roku. W swoich pracach łączy fascynację estetyką i badaniami naukowymi, w efekcie tworząc instalacje (również dźwiękowe), fotografie, rysunki, grafiki i projekty architektoniczne.

ID: 71298