Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)

16 czerwca 2019, godz. 19:00

Sebastian Krok
(ur. 1985, Radom)

"Litery nr 2", 2018 r.

akryl, alkid/pościel, 43 x 31 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Litery | nr 2" | Sebastian | Krok | 2018' oraz pieczęć i nalepka z Galerii m²

Cena wylicytowana: 2 600
Sebastian Krok jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem obronił w Pracowni Przestrzeni Malarskiej prof. Leona Tarasewicza (2014), u którego jest asystentem. Maluje obrazy na zużytych, szpitalnych prześcieradłach. Jest autorem kilku wystaw indywidualnych m.in. w „Corp Us” w Galerii m² w Warszawie (2017), „Human Resources” w Galerii Sektor I w Jaworznie oraz uczestnikiem wielu wystaw zbiorowych. Laureat wielu nagród: Grand Prix w Pierwszym Międzynarodowym Festiwalu Szkół Artystycznych, Albertina FiSAD 2015 w Turynie (Włochy), Grand Prix 25 Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych PROMOCJE 2015 w Legnicy, Nagrody ASP w Warszawie im. prof. Józefa Szajny (2010). Zdobył wyróżnienia w Konkursie o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch (2014).

ID: 70755