7 maja 2019, godz. 20:00
221

Rafał Pytel
(ur. 1974 r.)

"Transfiguracja", 2006 r.

linoryt/papier, 93,5 x 67,5 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: ' linoryt r.pytel "transfiguracja" 2006 r.'

Cena wylicytowana: 1 500
Estymacja: 1 800 - 2 500

ID: 69358