7 maja 2019, godz. 20:00
202

Jerzy Nowosielski
(1923 Kraków - 2011 Kraków)

"Murzynka na plaży", 1995 r.

serigrafia barwna/papier, 46 x 40 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany, datowany i opisany ołówkiem p.d.: 'E/A JERZY NOWOSIELSKI 95'

Cena wylicytowana: 6 000
Estymacja: 7 000 - 9 500
- por.: Jerzy Nowosielski, katalog wystawy, Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich, Kraków 2003, poz. 709, str. 495 (il.)

ID: 66527