Sztuka Współczesna. Prace na papierze.

21 listopada 2019, godz. 19:00

Józef Hałas
(1927 Nowy Sącz - 2015 Wrocław)

Bez tytułu (paproć), 1960 r.

gwasz/papier, 43 x 61 cm (arkusz)

sygnowany i datowany p.d.: 'JHałas ‘60'

Estymacja: 8 000 - 10 000

ID: 71373