Sztuka Współczesna. Prace na papierze.

21 listopada 2019, godz. 19:00

Józef Hałas
(1927 Nowy Sącz - 2015 Wrocław)

"Wnętrze", 1970 r.

akwarela/papier perforowany, 30 x 42 cm (arkusz)

sygnowany i datowany p.d.: 'JHałas '70'

Estymacja: 7 000 - 10 000

ID: 71370