Sztuka Współczesna. Prace na papierze.

21 listopada 2019, godz. 19:00

Zbigniew Makowski
(1930 Warszawa - 2019 Warszawa)

"Exo", 1963 r.

akwarela, tusz/papier, 47 x 64 cm

sygnowany i datowany śr.d.: 'Zbigniew Makowski 1963.'

Estymacja: 20 000 - 30 000

ID: 52073