Sztuka Współczesna. Prace na papierze.

21 listopada 2019, godz. 19:00

Zbigniew Makowski
(1930 Warszawa - 2019 Warszawa)

"Intro vocat", 1973 r.

gwasz/papier, 27,7 x 37,5 cm

sygnowany, datowany i opisany l.g.: 'Zbigniew Makowski fuit hic: IV.1973. | Intro Vocat'

Estymacja: 28 000 - 40 000
- kolekcja Barta N.Stephensa, attachée kulturowego Ambasady Amerykańskiej w Warszawie w latach 1963-1965

ID: 79423