Sztuka Współczesna. Prace na papierze.

21 listopada 2019, godz. 19:00

Jerzy Nowosielski
(1923 Kraków - 2011 Kraków)

Akt w przestrzeni, 1995 r.

tusz/papier, 30 x 40 cm (arkusz)

sygnowany i datowany wzdłuż lewej krawędzi: 'JERZY NOWOSIELSKI 95.'

Estymacja: 12 000 - 16 000
„Pełna synteza spraw duchowych z rzeczywistością empiryczną dokonuje się właśnie w postaci kobiety”.
– JERZY NOWOSIELSKI

ID: 77673