Sztuka Współczesna. Prace na papierze.

21 listopada 2019, godz. 19:00

Jerzy Nowosielski
(1923 Kraków - 2011 Kraków)

Głowa, 1990 r.

tusz/papier, 31 x 24,5 cm (arkusz)

sygnowany i datowany l.d.: 'JERZY NOWOSIELSKI 90'

Estymacja: 12 000 - 16 000
„Moja przygoda z ikoną jest, śmiało mogę powiedzieć, najważniejszym dramatem mego życia artystycznego i duchowego”.

– JERZY NOWOSIELSKI

ID: 77674