Komiks i Ilustracja (wyniki)

7 listopada 2019, godz. 19:00
Powrót do katalogu
7

Grażyna Dłużniewska
(ur. 1946, Płońsk)

"Trzynaste piórko Eufemii", plansza komiksowa nr 37, 1977 r.

tempera/papier, 24 x 34 cm

na odwrociu pieczątka wydawnictwa Nasza Księgarnia oraz opis: 'str 74-75 | il. 37'

Cena wylicytowana: 1 600
Estymacja: 3 000 - 4 000
Stan zachowania
na krawędziach zabrudzenia arkusza, ślady zagięcia
Literatura
WYDANIA:
- Nasza Księgarnia - 1977
- Agencja Edytorska Ezop - 2009
Podatki i opłaty
- Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%.
- Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji.
więcej informacji
Biogram artysty
Studiowała na warszawskiej ASP na Wydziale Grafiki, obroniła dyplom w 1974 roku w katedrze prof. Zofii Chrostowskiej. Zajmuje się scenografią teatralną i filmową, ilustratorstwem książek dla dzieci i dorosłych. Od połowy lat 80. przez kilkanaście lat prowadziła coroczne plenery malarskie dla dzieci i młodzieży na terenie Polski i Ukrainy. Malarstwo i ceramika są jej pasją od wielu lat. Regularnie bierze udział w wystawach. Zilustrowała m.in. "Trzynaste piórko Eufemii" Macieja Wojtyszki, z którym współpracowała również przy innych książkach.

ID: 58965

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem