14 listopada 2019, godz. 19:00
126

Bartek Otocki
(ur. 1978, Łódź)

Z cyklu: Alchemia Iluzji, Bez tytułu

akryl/płótno, 120 x 134 cm

sygnowany i opisany na blejtramie: 'B. OTOCKI UNTITLED'

Cena wylicytowana: 6 000
Estymacja: 4 000 - 6 500
Malarz i fotograf, kurator, juror konkursów malarskich. Autor m.in. cykli prac: „Portrety pamięciowe”, „Alchemia Iluzji”, „Czy jest bezpiecznie/Is it safe?” i „Yang!”. Od 2012 roku prowadzi Pracownię Obrazu na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie, od 2014 roku pracuje na stanowisku profesora nadzwyczajnego.

ID: 67581