14 listopada 2019, godz. 19:00
121

Mateusz Szczypiński
(ur. 1984, Piekary Śląskie)

"Ostatnie wczasy", 2011 r.

olej, kolaż/płótno, 70 x 62 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Mateusz | Szczypiński | MS 2011 | OSTATNIE WCZASY'

Cena wylicytowana: 4 800
Estymacja: 5 000 - 7 500
Mateusz Szczypiński jest absolwentem historii sztuki na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2009. W 2012 ukończył studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w pracowni prof. Andrzeja Bednarczyka i dra Witolda Stelmachniewicza oraz w pracowni intermedialnej dra hab. Grzegorza Sztwiertni i dra hab. Zbigniewa Sałaja. Głównym obszarem jego działalności artystycznej jest malarstwo.

ID: 60938