14 listopada 2019, godz. 19:00
119

Wiktor Jackowski
(ur. 1987, Kielce)

"Michał ogląda obrazy", 2013 r.

olej/płótno, 33 x 41 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Wiktor Jackowski | 2013 Michał ogląda obrazy’

Cena wylicytowana: 500
Estymacja: 800 - 1 800
Studiował na Wydziale malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 2010 roku podczas wymiany studenckiej uczestniczył w zajęciach L’ École Estienne w Paryżu. W 2013 roku podróżował po Arubie, gdzie pracował jako malarz w lokalnym kościele. W 2014 roku stał się jednym z animatorów pracujących przy filmie „Twój Vincent”.

ID: 70017