19 listopada 2019, godz. 19:00

Urszula Teperek
(ur. 1985, Warszawa)

Kobiety no 42, 2019 r.

akryl/płótno, 130 x 90 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ULA TEPEREK | KOBIETY no 42 | 2019'

Cena wylicytowana: 1 000
Absolwentka Edukacji Artystycznej w zakresie sztuk plastycznych, Instytutu Edukacji Artystycznej warszawskiej ASP. W 2012 uzyskała dyplom mgr sztuki z malarstwa w pracowni prof. Marzanny Wróblewskiej. Uczestniczyła w warsztatach malarskich w pracowni Marii Kiesner. Również w 2012 uzyskała dyplom mgr Edukacji Artystycznej w zakresie sztuk plastycznych o specjalności arteterapia. Autorka programów terapii przez sztukę. Stypendystka programu Kreator Innowacyjności realizowanego w San Francisco. Prace artystki znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce i zagranicą.

ID: 78847