19 listopada 2019, godz. 19:00

Magdalena Konopka
(ur. 1990, Łomża)

Bez tytułu, 2019 r.

olej/płótno, 120 x 80 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. KONOPKA | 2019'

Cena wylicytowana: 1 400
Studentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Od 15 lat zajmuje się grafiką komputerową a jej wielką pasją jest malarstwo. Obrazy wykonuje techniką olejną, interesuje ją głównie malarstwo realistyczne, figuratywne oraz portretowe.

ID: 78979