19 listopada 2019, godz. 19:00

Mateusz Krasoń
(ur. 1987, Tarnów)

Odsłonięcie, 2019 r.

olej/płótno, 120 x 80 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Mateusz Mikołaj Krasoń | "Odsłonięcie" 2019 | z cyklu "Via Baltica"'

Cena wylicytowana: 1 300
Absolwent Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie. Ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Artystycznym w pracowni malarskiej dr. hab. prof. nadzw. Mariusza Drzewińskiego. Zajmuje się malarstwem olejnym, grafiką, rysunkiem oraz zabytkami. Za motor swojej twórczości uważa bogatą płytotekę. Jego obrazy znajdują się w prywatnych kolekcjach, w kraju jak i zagranicą – w Austrii i Szkocji. Jego obrazy były wystawione na Poznań Art. WeeK , No Budget Show, edycja 9 w 2017 oraz w Galerii Sztuki MOK w Dębicy w 2018.

ID: 78993