19 listopada 2019, godz. 19:00

Katarzyna Środowska
(ur. 1971, Warszawa)

Dwa spojrzenia, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 140 cm

sygnowany p.d.: 'ŚRODOWSKA'

na odwrociu opisany: '"DWA SPOJRZENIA" | ŚRODOWSKA 2019 | OLEJ NA PŁÓTNIE | WYMIAR 100 x 140 | 2019 r. | Katarzyna Środowska'

Cena wylicytowana: 3 200
Zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym na płótnie. Mieszka i tworzy w Warszawie. W malarstwie poszukuje prostoty i harmonii. Tworzy obrazy na założeniach abstrakcyjnych, wprowadzając do nich elementy realistyczne. Maluje światy, w których każdy odnajdzie ciszę i spokój. Bierze czynny udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych. Wiele jej prac znajduje się w zbiorach prywatnych w Polsce i za granicą. Laureatka II miejsca Pierwszego Przeglądu Twórczości Artystycznej 'Paleta'. W 2015 otrzymała dyplom za rozwój artystyczny w technikach akwarelowych i olejnych w pracowni Andrzeja S. Grabowskiego. Absolwentka studiów podyplomowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na wydziale malarstwa i rysunku.

ID: 78833