19 listopada 2019, godz. 19:00

Jakub Markiel
(ur. 1994, Oświęcim)

Ekskluzywne śmieci, 2019 r.

olej/płótno, 90 x 90 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAKUB MARKIEL | "EKSKLUZYWNE ŚMIECI" | 2019'

Cena wylicytowana: 2 200
Absolwent Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Studia licencjackie odbył w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, obecnie kontynuuje studia stopnia magisterskiego w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

ID: 78746