19 listopada 2019, godz. 19:00

Urszula Kałmykow
(ur. 1986, Białowieża)

Morze mgieł, 2019 r.

olej/płótno, 90 x 160 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'URSZULA KAŁMYKOW 2019'

Cena wylicytowana: 1 800

ID: 79126