19 listopada 2019, godz. 19:00

Monika Parobczak
(ur. 1987, Garwolin)

Three-dimensional Argento, 2019 r.

olej/płótno, 130 x 110 cm

sygnowany p.d.: 'MParobczak'

Cena wylicytowana: 2 600
Studia magisterskie ukończyła na UMCS w Lublinie pod okiem dr hab. Marka Mazanowskiego. Pierwsza indywidualna wystawa ''India - behind the scene'' miała miejsce w 2013 r. w Krakowie w klubie Forty Kleparz.

ID: 77739