ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)

12 listopada 2019, godz. 19:00

Ryszard Zając
(1929 Kosów - 2016 Warszawa)

"Żagle", 1965 r.

olej/płótno, 81 x 65 cm

sygnowany l.g.:' RY | ZA' oraz datowany wewnątrz kompozycji: '65'

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RYSZARD ZAJĄC | ŻAGLE (81 x 65) | 1965'

Cena wylicytowana: 8 500
Estymacja: 6 000 - 8 000
Studiował w latach 1948 - 1954 na Politechnice Szczecińskiej, a następnie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Od roku 1963 należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Swoje prace wystawiał w Anglii, Włoszech, Francji, Japonii, Szwajcarii, Polsce, Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Niemczech. Jego prace znajdują się w kolekcjach na całym świecie.

ID: 74933