ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)

12 listopada 2019, godz. 19:00

Jan Góra
(ur. 1936 r., Dukszty, Litwa)

"Z drugiej strony", 1977 r.

olej/płótno, 82,5 x 66,5 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Góra 77'

naklejka galeryjna z BWA Sopot na odwrociu

Cena wylicytowana: 2 800
Estymacja: 3 000 - 4 000
Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Dyplom otrzymał w prac. Prof. J. Studnickiego. Wykładowca malarstwa na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej od 1963 r. Uprawia malarstwo i grafikę artystyczną. Wystawy w Polsce oraz zagranicą: Wiedeń, Berlin, Praga, Paryż, Montreal, Monachium, Stuttgart, Genewa, Lozanna, Cambridge, Kopenhaga, Sztokholm, Tokio, Oslo, Nowy York, Kinszasa, Skopje.Laureat wielu nagród i wyróżnień. Prace w zbiorach muzealnych i kolekcjach prywatnych w kraju i zagranicą.

ID: 72990