ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)

12 listopada 2019, godz. 19:00

Wanda Gołkowska
(1925 - 2013 )

Autoportret z tulipanem

olej/płótno, 72 x 50 cm

na odwrociu naklejki wystawowe: Ministerstwo Kultury i Sztuki Centralny Zarząd Sztuk Plastycznych i Wystaw, Wydział Twórczości Plastycznej z 1955 roku oraz CBWA Zachęta z lat 50. XX w.

Cena wylicytowana: 8 000
Estymacja: 10 000 - 15 000

ID: 67656