ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)

12 listopada 2019, godz. 19:00

Jerzy Jękot
(1942 - 2012)

"Sztuka absolutu - Psychometria - Psychometria niebieska"

akryl/płótno, 120 x 50 cm

sygnowany i opisany na odwrociu: 'SZTUKA ABSOLUTU | PSYCHOMETRIA | PSYCHOMETRIA NIEBIESKA | Jerzy Jękot'

Cena wylicytowana: 1 000
Estymacja: 1 500 - 2 000

ID: 72863