ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)

12 listopada 2019, godz. 19:00

Edward Dwurnik
(1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

"Plac Zamkowy", 2017 r.

olej/płótno, 65 x 81 cm

sygnowany i datowany p.d.: '2017 E. DWURNIK'

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2017 | E.DWURNIK | "PLAC ZAMKOWY" | NR : XI – 822 – 7028'

Cena wylicytowana: 35 000
Estymacja: 20 000 - 30 000
- kolekcja instytucjonalna, Warszawa

ID: 79066