Sztuka Dawna. XIX w., Modernizm, Międzywojnie - pierwsze obiekty

24 października 2019, godz. 19:00

Olga Słomczyńska
(1881 Vevey - 1941 Paryż)

"Zatoka koralowa (wybrzeże Esterel)"

olej/płótno, 73 x 100 cm

sygnowany p.d.: 'SLOM'

- Kobiety Montparnasse'u, 19 maja - 31 grudnia, Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna
- Kobiety Montparnasse'u, katalog wystawy, Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, s. 107 (il.)

ID: 72661