Fotografia Kolekcjonerska: Klasyka i Awangarda Artystyczna

17 października 2019, godz. 19:00
113

Teresa Tyszkiewicz
(ur. 1953, Ciechanów)

"Corp", 1983

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 12,6 x 17,7 cm (arkusz)

sygnowany, datowany i opisany ołówkiem na odwrociu: 'Teresa Tyszkiewicz | 1983 | [sygnatura] | "Corp"'

Estymacja: 6 500 - 7 500
Awangardowa artystka malarka, fotograf. W latach 1973-1978 studiowała na Politechnice Warszawskiej. Mieszka i pracuje we Francji od 1982. Uprawia malarstwo, rzeźbę, video, fotografię. Jej prace były wystawiane w różnych krajach Europy. Głównym materiałem jej prac jest szpilka.

ID: 77452