Fotografia Kolekcjonerska: Klasyka i Awangarda Artystyczna

17 października 2019, godz. 19:00
109

Natalia Lach-Lachowicz
(ur. 1937, Żywiec)

Z seansu: "Piramida", 1979

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, karton, 8,3 x 11,4 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu każdej fotografii: 'NATALIA LL | Seance: "PYRAMID" | 23/24 jUNE 1978 | WROCŁAW' na odwrociu każdej fotografii pieczęć kolekcjonerska: 'COLLECTION | & ARCHIVES | Andrzej Kenda | KENDAART LTD | New York 11375'

Estymacja: 18 000 - 22 000
- kolekcja Andrzeja Kendy

ID: 77799